Відбулося перше засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії УПЦ

Відбулося перше засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії УПЦ16 лютого 2015 року під головуванням митрополита Бориспільського і Броварського Антонія в Києво-Печерській Лаврі відбулося перше засідання Єпархіальної ради Бориспільської єпархії.

Засідання розпочалося вступним словом керуючого Бориспільською єпархією митрополита Антонія. В ході засідання було розглянуто та обговорено ряд питань, які стосуються церковно-державних відносин, посильної допомоги постраждалим від бойових дій на Сході України та переселенцям із зони АТО. Також піднімалися теми проведення загальної сповіді та служіння Літургії Передосвячених Дарів у період Великого посту. Митрополит Антоній нагадав присутнім про звернення Предстоятеля Української Православної Церкви щодо скасування святкових заходів у Масляний тиждень. На засіданні слухали інформацію митрополита Антонія про відзначення 1000-річчя преставлення благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба та вирішили розробити план заходів із вшанування пам’яті святих.

Єпархіальна рада заслухала рапорт благочинного Першого Переяслав-Хмельницького округу архім. Ніла (Семенця) щодо смерті клірика єпархії прот. Володимира Бойчури. Після смерті священика залишилися сиротами шестеро дітей, серед яких четверо – неповнолітні. З благословення Його Високопреосвященства родині покійного єпархія буде виділяти постійну матеріальну допомогу.