Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

15 лютого, у свято Стрітення Господнього, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужило академічне духовенство.

Після Євангельського читання митрополит Антоній звернувся до віруючих з архіпастирським словом, після якого підніс молитву про мир в Україні.

За богослужінням владика ректор звершив священицьку хіротонію студента IV курсу КДА диякона Василя Корнути і дияконську хіротонію студента IV курсу КДА Сергія Богаченко.

Після Божественної літургії був звершений чин славлення перед іконою Стрітення Господнього, під час якого митрополит Антоній звершив освячення стрітенських свічок.

Після закінчення богослужіння владика Антоній привітав віруючих зі святом. Також владика подякував протоієрею Костянтину Пилипчуку за його багаторічні труди на посаді благочинного академічного храму і повідомив, що з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія його перевели на послух при одному з храмів міста Києва, а далі представив парафіянам нового благочинного ієромонаха Пимена (Воята).