Неділя про блудного сина, Собор новомучеників і сповідників Церкви Руської

8 лютого, предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископи: Сієтлійський Феодосій, Мейфільдський Георгій, Манхетенський Миколай, Сєверодонецький і Старобільський Никодим і духовенство обителі.

Після читання Євангельського зачала Блаженніший владика звернувся до віруючих зі словом проповіді, в якому наголосив про важливість посту в житті християнина.

За богослужінням єпископ Мейфільдський Георгій рукоположив у сан диякона Олександра Кукуішку.

Після закінчення Літургії було звершено заупокійну літію за жертвами збройного конфлікту на сході України.