Пам'ять священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита Київського

7 лютого, у день пам'яті священномученика Володимира (Богоявленського) митрополита Київського в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври була звершена святкова Божественна літургія.

Богослужіння звершили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, голова Синодального Інформаційного відділу єпископ Ірпінський Климент і духовенство обителі.

Після читання Євангельського зачала митрополит Павел звернувся до віруючих зі словом проповіді, в якому розповів про життя і мученицьку смерть священномученика Володимира (Богоявленського).

За богослужінням владика намісник рукоположив у сан диякона випускника КДА Олександра Романія.