Різдво Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

Різдво Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа7 січня, день свята Різдва Христового, Божественну літургію у Трапезному храмі прп. Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, вікарії Київської Митрополії єпископи: Макарівський Іларій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій та духовенство монастиря.

За богослужінням молився генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Любомир Михайлина.

Після Божественної літургії Митрополит Онуфрій привітав усіх віруючих зі святом Різдва Христового.