У Неділю святих отець митрополит Антоній співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

4 січня, у 30-у Неділю після П’ятидесятниці та день пам’яті святих отець, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та братія монастиря у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словами проповіді.

Під час богослужіння Блаженніший владика звершив дияконську хіротонію над вихованцем Київської духовної семінарії Павлом Кузнєцовим.