Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав ряд пам'яток міста Клуж-Напока (Румунія)2 листопада керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у супроводі митрополита Клужського Андрія відвідав ряд визначних пам'яток м. Клуж-Напока.

Ієрархи побували у Музеї Клужської Митрополії, де зібрані ікони 17-20 ст., особисті речі видатних архієреїв і священнослужителів Клужа, старовинні предмети богослужбового вжитку та інше.

Далі були відвідані Собор Пресвятої Трійці - перший кафедральний собор Клужської єпархії, церква Преображення Господнього, а також Ботанічний сад.

Після екскурсії архіпастирі молилися за вечірнім богослужінням у кафедральному Успенському соборі Клужа.

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав ряд пам'яток міста Клуж-Напока (Румунія)Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав ряд пам'яток міста Клуж-Напока (Румунія)

Сайт КДАіС