Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній перебуває з офіційним візитом в Румунії

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній перебуває з офіційним візитом в РумуніїЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення митрополита Клужського Андрія керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній перебуває з офіційним візитом в місті Клуж-Напока (Румунія).

В українську делегацію також входять старший помічник ректора КДА з навчально-методичної роботи архімандрит Сильвестр (Стойчев) і перекладач священик Миколай Попеску.

Метою візиту є участь Високопреосвященнішого митрополита Антонія в міжнародній конференції «Сповідь, Євхаристія і свідоцтво», яка проходить 2-6 листопада на базі богословського факультету університету імені Бабеша-Больяй (м. Клуж-Напока).

Також в рамках перебування в Клужський митрополії владика відвідує монастирі і храми Трансильванії.

1 листопада 2014 керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у супроводі митрополита Клужського Андрія відвідав монастир Никула.

Гостей зустрів ігумен обителі архімандрит Миколай з братією. Відразу після прибуття митрополит Антоній і митрополит Андрій поклонились шанованому образу Пресвятої Богородиці. Потім Високопреосвященніший митрополит Антоній звернувся до присутніх у храмі насельників монастиря і парафіян з проханням посилити молитву за Україну.

Владика ректор передав ігумену обителі архімандриту Миколаю видання Київських духовних шкіл для монастирської бібліотеки та ікону Собору Києво-Печерських святих.

Після цього отець Миколай провів для української делегації екскурсію по древній обителі, показав новий собор на честь Успіння Пресвятої Богородиці і будинок-музей митрополита Клужського Варфоломія - шанованого в Румунії та за її межами подвижника і духовного письменника.

Сайт КДАіС

 

 

 

 

 

May 2023
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4