Митрополит Антоній взяв участь у зустрічі Блаженнішого Митрополита Онуфрія з головою Української Спілки ветеранів Афганістану18 вересня відбулася зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з головою Української Спілки ветеранів Афганістану Сергієм Васильовичем Червонопиським.

На зустрічі також були присутні керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, перший проректор КДА, настоятель академічного храму Воскресіння Христового (храм пам'яті загиблим і ветеранам Афганістану) протоієрей Сергій Ющик та представники УСВА.

На початку зустрічі представники Спілки ветеранів, висловили свої переживання з приводу нинішньої ситуації в Українській державі. Після цього, присутні обговорили питання, щодо спільного соціального служіння, волонтерства та духовної опіки над учасниками бойових дій в зоні АТО та біженцями.

В ході обговорення схвалено ініціативу про початок робіт над розширенням пам'ятника-меморіалу воїнам афганцям, для того, щоб увіковічнити імена всіх загиблих воїнів-інтернаціоналістів, а також учасників антитерористичної операції.

Після зустрічі сторони обмінялися пам'ятними подарунками.

18 вересня 2014 р. в парафії храму святих Бориса та Гліба м.Вишгорода престольне свято в день памяті вбивства благовірного князя Гліба. Божествену Літургію звершив настоятель храму прот.Димитрій Денисенко у співслужінні духовенства Першого Вишгородського благочиння. Після Божественої Літургії з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського відбулись збори духовенства Першого Вишгородського благочиння на тему «Православна церква в сучасній Україні».

Також благочинний Першого Вишгородського благочиння прот.Димитрій Денисенко підкреслив, що не може бути політики на проповідях та духовних бесідах. А що повинно бути - це насамперед бесіди про духовність людей і як її розвивати.

Потім були підняте питання про те, як відноситись до людей, що мають протилежні політичні погляди. Благочинний призвав відноситись до таких людей з любов’ю, щоб Христос відчувався посеред нас.

Сайт КДАіС

March 2024