Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній та секретар Бориспільської єпархії взяли участь у підсумковому засіданні Комісії з підготовки та проведення Собору єпископів УПЦ11 серпня у Києво-Печерській Лаврі під головуванням Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія відбулося підсумкове засідання Комісії з підготовки та проведення Собору єпископів Української Православної Церкви.

Участь у засіданні взяли: митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, єпископ Васильківський Миколай, глава Адміністративного апарату Київської Митрополії протоієрей Володимир Коцаба, секретар Бориспільської єпархії протоієрей Костянтин Пилипчук, секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, завідуючий Канцелярією Київської Митрополії протоієрей Ігор Базаринський, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви протоієрей Георгій Коваленко, голова Синодального юридичного відділу протоієрей Олександр Бахов, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоієрей Миколай Данилевич, перший проректор Київської духовної академії і семінарії протоієрей Сергій Ющик, благочинний Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній (Оліферович).

Члени Комісії обговорили організаційні моменти щодо проведення 13 серпня Собору єпископів та обрання наступного Предстоятеля УПЦ.

www.mitropolia.kiev.ua