У КДАіС відбувся випуск студентів сектора заочної форми навчання

У КДАіС відбувся випуск студентів сектора заочної форми навчанняПеред початком урочистого акту керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні першого проректора КДА протоієрея Сергія Ющика, старшого помічника ректора з навчально-методичної роботи архімандрита Сильвестра (Стойчева), завідувача СЗО протодиякона Олександра Кириленка і випускників звершив в академічному храмі Різдва Богородиці подячний молебень.

Після молебню Його Високопреосвященство привітав випускників із закінченням навчання в Київських духовних школах і побажав, щоб знання, набуті тут за роки навчання послужили до спасіння, щоб ніщо не змогло відлучити їх від істини і вони завжди словом і поведінкою наставляли людей і захищали їх духовність. У свою чергу випускники також виступили зі словами подяки на адресу владики ректора та викладачів Київських духовних шкіл. Далі відбулося вручення дипломів.

У подарунок випускникам також були вручені наукові видання Київських духовних шкіл.

На закінчення митрополит Антоній ще раз привітав усіх з закінченням навчання, і побажав подальшого духовного та інтелектуального вдосконалення.

У КДАіС відбувся випуск студентів сектора заочної форми навчанняУ КДАіС відбувся випуск студентів сектора заочної форми навчання

Сайт КДАіС