Неділя 2-а Великого посту. Собор усіх преподобних отців Києво-Печерських

Неділя 2-а Великого посту. Собор усіх преподобних отців Києво-Печерських16 березня 2014, в день пам'яті собору всіх преподобних отців Києво-Печерських, в Свято-Успенському соборі Лаври була звершена Божественна літургія.

Богослужіння очолив Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій.

Його Високопреосвященству співслужили керуючий справами УПЦ, ректор Київської духовної академії і семінарії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Луганський та Алчевський Митрофан, єпископи: Ніжинський і Прилуцький Іриней, Макарівський Іларій, Сєверодонецький і Старобільський Никодим, Львівський і Галицький Філарет, Боярський Феодосій, Шепетівський і Славутський Діонісій, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, а також духовенство обителі.

Після Євангельського читання митрополит Онуфрій звернувся до парафіян з архіпастирським словом.

За богослужінням в сан священика був висвячений клірик Київської єпархії диякон Іоанн Навозенко.

За літургією владика Онуфрій звершив дияконську хіротонію Максима Молоткова.

На завершення богослужіння перед іконою всіх преподобних Печерських було відслужено молебень.

Неділя 2-а Великого посту. Собор усіх преподобних отців Києво-ПечерськихНеділя 2-а Великого посту. Собор усіх преподобних отців Києво-Печерських

March 2024