Керуючий справами УПЦ зустрівся з заступником Генерального секретаря ООН

Керуючий справами УПЦ зустрівся з заступником Генерального секретаря ООН6 березня Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній зустрівся з заступником Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй паном Яном Еліассоном на його прохання. Делегація ООН перебуває в Україні з метою ознайомлення з ситуацією, що склалася в країні.

Під час бесіди йшлося про миротворчу роль Української Православної Церкви та інших релігійних організацій у сучасній Україні.

В зустрічі також взяв участь секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

Керуючий справами УПЦ зустрівся з заступником Генерального секретаря ООНКеруючий справами УПЦ зустрівся з заступником Генерального секретаря ООН

Керуючий справами УПЦ зустрівся з заступником Генерального секретаря ООН

news.church.ua