Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Дніпропетровську єпархію26 січня з благословення Блаженнішого Митрополита Київского і всієї України Володимира керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Дніпропетровську єпархію.

В нижньому приділі на честь святителя Василія Великого Архангело-Михайлівського храму Дніпропетровська Божественну літургію очолив митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Його Високопреосвященству співслужили митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней та єпископ Новомосковський Євлогій.

Наприкінці літургії, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, за старанне служіння Церкві та з нагоди п'ятдесятирічного ювілею митрополит Антоній нагородив настоятеля храму протоієрея Василія Бринзея орденом Святого апостола Андрія Первозванного.

kdais.kiev.ua