Керуючий справами УПЦ зустрівся з настоятелем парафії Всіх святих міста Страсбург (Франція)24 січня в Святій Успенській  Києво-Печерській Лаврі відбулася зустріч керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з представником Московського Патріархату при Раді Європи, настоятелем парафії Всіх святих у Страсбурзі (Франція)ігуменом Филипом (Рябих).

У ході зустрічі ігумен Филип розповів про соціальну роботу Православної Церкви, яка ведеться в Ельзасі (північно-східний регіон Франції), а також ознайомив владику з проектом споруджуваного храму на честь Всіх святих.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира митрополит Антоній, як член Піклувальної ради з будівництва храму Всіх святих у Страсбурзі, передав в дар парафії велику в кіоті та аналойну ікони Божої Матері “Страсбурзька”. Вони були написані викладачами та вихованцями іконописного відділення Одеської духовної семінарії спеціально для храму, що будується.

Керуючий справами УПЦ зустрівся з настоятелем парафії Всіх святих міста Страсбург (Франція) Керуючий справами УПЦ зустрівся з настоятелем парафії Всіх святих міста Страсбург (Франція)

mitropolia.kiev.ua

March 2024