З нагоди Дня Соборності України митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відслужив молебень у Києво-Печерській Лаврі22 січня, з нагоди Дня Соборності України, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври було відслужено молебень.

Богослужіння звершили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та керуючий справами Української Православної Церкви, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, їм співслужили вікарії та духовенство Київської єпархії.

На молебінь були присутні Президент України Віктор Янукович, члени уряду, народні депутати України та інші високопосадовці.

Перед богослужінням до присутніх з архіпастирським словом звернувся митрополит Антоній, владика ректор привітав усіх з Днем Соборності та побажав процвітання Українській державі і єдності українського народу.