Викладачі та студенти КДАіС привітали ректора Київських духовних шкіл митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з Різдвом Христовим7 січня після спільної святкової трапези, відбулося привітання керуючого справами Української Православної Церкви, ректора Київської духовної академії і семінарії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з Різдвом Христовим.

Від викладацької корпорації та студентів Київських духовних шкіл Його Високопреосвященство привітав перший проректор Академії протоієрей Сергій Ющик. Отець Сергій подякував владиці ректору за мудре управління та піклування духовними школами, і побажав, щоб Господь наш Іісус Христос, що втілився від Пресвятої Діви Марії, не залишав Його Високопреосвященство в нелегких трудах на благо Української Православної Церкви та віруючих, яких вона об'єднує.

У свою чергу митрополит Антоній подякував отцю проректору та вручив викладачам і студентам Різдвяні подарунки.

March 2024