Київські духовні школи на чолі з митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм привітали намісника Києво-Печерської Лаври з Різдвом Христовим7 січня, після Божественної літургії та спільної трапези, викладачі та студенти Київських духовних шкіл на чолі з ректором митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм привітали намісника Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла з Різдвом Христовим.

Митрополит Антоній відзначив особливу роль монастиря в житті Київських духовних шкіл, адже братія Лаври служить для майбутніх священиків, яких готує академія та семінарія, прикладом справжнього пастирського служіння, якого сьогодні дуже потребує український народ. Владика ректор побажав митрополиту Павлу, щоб Господь дарував йому здоров’я, щоб ще довгі роки успішно управляти монастирем.

Владика Павло подякував Його Високопреосвященству, зазначивши, що на його плечі випав нелегкий тягар виховання нових поколінь служителів Церкви, і побажав, щоб Господь дарував йому сили і здоров’я ще довго трудиться на благо святої Православної Церкви. На честь Різдва митрополит Павло подарував владиці Антонію примикирій.

На завершення владика намісник вручив викладачам і студентам подарунки.

March 2024