Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь у роботі XVII Всесвітнього руського народного собору31 жовтня в Залі церковних соборів Храму Христа Спасителя в Москві відкрився XVII Всесвітній руський народний собор. Церемонію відкриття та перше пленарне засідання очолив голова Всеросійського російського народного собору Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.

У президії Собору були присутні: митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій; керуючий справами Московської Патріархії митрополит Саранський і Мордовський Варсонофій; заступник глави Собору, голова Синодального відділу із взаємин Церкви та суспільства протоієрей Всеволод Чаплін.

У соборі взяли участь – ієрархи та священнослужителі Руської Православної Церкви, представники традиційних релігій і громадських організації, лідери політичних партій, науковці, діячі культури і мистецтва.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира , в роботі Собору взяв участь керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Сайт КДАіС

March 2024