Новини єпархії

Престольне свято Пантелеімонівського столичного монастиря.

Престольне свято Пантелеімонівського столичного монастиря.9 серпня, в день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеімона, керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському монастирі у Феофанії в день престольного свята.

Детальніше...

Неділя 8-ма після П’ятидесятниці.

Неділя 8-ма після П’ятидесятниці.7 серпня, у Неділю 8-му після Пятидесятниці, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, звершив Божественну Літургію в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль.

Детальніше...

Пам'ять благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба

Пам'ять благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба6 серпня, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі святих благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба у Вишгороді.

Детальніше...

Пам'ять ікони Божої Матері «Почаївська»

Пам'ять ікони Божої Матері «Почаївська»5 серпня, в день пам'яті ікони Божої Матері «Почаївська», Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському чоловічому монастирі села Княжичі. 

Детальніше...

Пам'ять святого пророка Іллі.

Пам'ять святого пророка Іллі.2 серпня, в день пам'яті святого пророка Іллі, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в храмі на честь пророка Іллі у Свято-Вознесенському жіночому монастирі c. Чумальово (Закарпатська область).

Детальніше...

День пам’яті преподобного Серафима Саровського

1 серпня 2022 року, у день пам’яті преподобного Серафима Саровського та преподобного Паісія Печерського, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була звершена Божественна літургія, яку очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Архіпастирю співслужили члени адміністрації, викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

За богослужінням також молились викладачі, студенти, вихованці та абітурієнти КДАіС, парафіяни храму, паломники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також віряни, які знайшли прихисток в Київських духовних школах.

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало).

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. Також були виголошені особливі прохання за зцілення усіх поранених українських військовослужбовців.

За богослужінням були виголошені прохання за упокій усіх невинно вбитих православних християн під час війни та усіх полеглих українських військовослужбовців.

Наприкінці Літургії біля ікони свята був звершений чин славління, після чого владика Антоній привітав присутніх зі святом і закликав на усіх Боже благословення.

ФОТО:

Неділя 7-ма після П’ятидесятниці.

Неділя 7-ма після П’ятидесятниці.

Українська Православна Церква урочисто відзначила 1034-річчя Хрещення Русі

Українська Православна Церква урочисто відзначила 1034-річчя Хрещення Русі 28 липня 2022 року, у день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира та з нагоди Дня Хрещення Русі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив урочисте богослужіння у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Престольне свято Ольгинського собору Києва

Престольне свято Ольгинського собору Києва24 липня 2022 року, у Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, в день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Ольгинському соборі м. Києва.

Детальніше...

Вышел в свет сборник избранных проповедей митрополита Антония (Паканича) «Под покровом Евангелия».

Вышел в свет сборник избранных проповедей митрополита Антония (Паканича) «Под покровом Евангелия».Вышел в свет сборник избранных проповедей митрополита Антония (Паканича) «Под покровом Евангелия».

Детальніше...

Сторінка 1 із 180