Новини єпархії

Престольне свято Чумалівського жіночого монастиря

Престольне свято Чумалівського жіночого монастиря27 травня 2020 року, в день свята Вознесіння Господнього у Свято-Вознесенському жіночому монастирі с. Чумальово Закарпатської області була звершена заупокійна Божественна Літургія.

Детальніше...

Неділя 6-та після Пасхи, про сліпого, день пам'яті святих Кирила і Мефодія

Неділя 6-та після Пасхи, про сліпого, день пам'яті святих Кирила і Мефодія24 травня 2020 року, у Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, день пам'яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в домовому храмі резиденції Предстоятеля УПЦ в Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

День пам’яті святителя і чудотворця Миколая

День пам’яті святителя і чудотворця Миколая22 травня 2020 року, в день пам’яті святителя і чудотворця Миколая, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію домовому храмі на честь святителя Миколая в резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, з нагоди престольного свята.

Детальніше...

День пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова

День пам’яті апостола і євангеліста Іоанна БогословаУ день пам’яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, 21 травня 2020 року, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

Детальніше...

Неділя 5-та після Пасхи, про самарянку

Неділя 5-та після Пасхи, про самарянку17 травня 2020 року, у Неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в домовому храмі резиденції Предстоятеля УПЦ в Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

День пам'яті преподобного Феодосія Печерського

День пам'яті преподобного Феодосія Печерського16 травня 2020 року, в день пам'яті преподобного Феодосія Печерського, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в домовому храмі резиденції Предстоятеля УПЦ в Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Преполовення П’ятидесятниці

Преполовення П’ятидесятниціУ свято Преполовення П’ятидесятниці, 13 травня 2020 року, керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

Детальніше...

Неділя четверта після Пасхи, про розслабленого

Неділя четверта після Пасхи, про розслабленого10 травня 2020 року, в Неділю четверту після Пасхи, про розслабленого, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в домовому храмі резиденції Предстоятеля УПЦ в Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

У День Перемоги митрополит Антоній молився разом із Предстоятелем УПЦ за загиблими у Другій світовій війні

У День Перемоги митрополит Антоній молився разом із Предстоятелем УПЦ за загиблими у Другій світовій війні9 травня 2020 року, у 75-річчя святкування Перемоги над нацизмом, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій підніс заупокійні молитви за спочилими в роки Другої світової війни біля могили Невідомого солдата на території Парку Вічної Слави у Києві. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Детальніше...

Світле Христове Воскресіння

Світле Христове ВоскресінняУ ніч з 18 на 19 квітня 2020 року, свято Світлого Христового Воскресіння, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в домовому храмі на честь  святителя Миколая  резиденції Предстоятеля УПЦ в Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Сторінка 1 із 146

May 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні новини