Новини єпархії

Покров Пресвятої Богородиці

Покров Пресвятої Богородиці14 жовтня 2019 року, в День Покрову Пресвятої Богородиці митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив святкову Божественну літургію в кафедральному соборі на честь Покрову Богородиці міста Бориспіль.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченні храму у Вишневому

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній взяв участь в освяченні храму у Вишневому13 жовтня 2019 року, у Неділю 17-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив освячення храму та Божественну літургію у парафії на честь ікони Божої Матері “Взискання загиблих” у м. Вишневому.

Детальніше...

День свята на честь Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Ближніх печерах

День свята на честь Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Ближніх печерах11 жовтня 2019 року, у день свята на честь Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Ближніх печерах (прп. Антонія) спочивають, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив престольне свято в храмі на честь святого апостола Іоанна Богослова міста Бровари

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив престольне свято в храмі на честь святого апостола Іоанна Богослова міста Бровари9 жовтня 2019 року, в День пам'яті святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив святкову Божественну літургію в храмі на честь святого апостола Іоанна Богослова м.Бровари.

Детальніше...

День Пам'яті преподобного Сергія Радонежського

День Пам'яті преподобного Сергія Радонежського7 жовтня 2019 року, напередодні дня пам’яті прп. Сергія Радонежського Керуючий справами Української Православної Церкви, Митрополит Бориспільский і Броварський Антоній взяв участь у святковому богослужінні у Свято-Троїцькій Сергієвій Лаврі.

Детальніше...

25-ту річницю своєї священницької хіротонії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній святкував служінням Божественної літургії

25-ту річницю своєї священницької хіротонії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній святкував служінням Божественної літургії7 жовтня 2019, в 25-ту річницю священницької хіротонії, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, звершив Божественну Літургію в Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин освячення храму на честь Покрову Богородиці міста Яготин

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин освячення храму на честь Покрову Богородиці міста Яготин6 жовтня 2019 року, у Неділю 16-ту після П’ятидесятниці, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив чин освячення храму на честь Покрову Богородиці міста Яготин.

Детальніше...

Митрополит Антоній очолив святкування престольного свята у жіночому монастирі на честь ікони Божої Матері «Услишательниця» в селі Фасова на Київщині

Митрополит Антоній очолив святкування престольного свята у жіночому монастирі на честь ікони Божої Матері «Услишательниця» в селі Фасова на Київщині5 жовтня 2019 року, в День свята в честь ікони Божої Матері «Услишательниця» у Свято-Миколаївському храмі жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері «Услишательниця» с. Фасова Макарівського району Київської області була звершена святкова Божественна літургія.

Детальніше...

В день пам'яті преподобного Кукші Одеського митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю в Одесі

В день пам'яті преподобного Кукші Одеського митрополит Бориспільський і Броварський Антоній співслужив Предстоятелю в Одесі29 вересня 2019 року, в день пам'яті преподобного Кукші Одеського, Божественну літургію в Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Про це повідомляє сайт Одеської єпархії.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив престольне свято у Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив престольне свято у Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі27 вересня 2019 року, в день свята на честь Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього своє престольне торжество відзначає Житомирський Свято-Хрестовоздвиженський кафедральний собор. Повідомляє пресс-служба Житомирської єпархії.

Детальніше...

Сторінка 1 із 135

October 2019
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Останні новини