Новини єпархії

Радониця. День особливого поминання спочилих

Радониця. День особливого поминання спочилих14 травня 2024 року,у день особливого поминання спочилих (Радониця), Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію та Панахиду у храмі на честь преподобного Агапіта Печерского Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Антипасха

Антипасха12 травня 2024 року, у Неділю Фомину, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Чумалівському жіночому монастирі.

Детальніше...

Світлий Вівторок

Світлий Вівторок7 травня 2024 року, у Світлий Вівторок, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у храмі на честь преподобного Агапіта Печерского Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Світлий Понеділок Пасхи Христової

 Світлий Понеділок Пасхи Христової6 травня 2024, у Світлий Понеділок Пасхи Христової, день памʼяті св.вмч. Георгія Побідоносця, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль.

Детальніше...

Світле Христове Воскресіння

Світле Христове ВоскресінняУ ніч на 5 травня 2024 року, свято Світлого Христового Воскресіння, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив пасхальну утреню та урочисту Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.  

Детальніше...

Велика Субота

Велика Субота4 травня 2024 року, у Велику Суботу, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Вечірня Великої Суботи з Літургією святителя Василія Великого відбулась у храмі в ім’я преподобного Агапіта Печерського.

Детальніше...

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІЙШОГО АНТОНІЯ МИТРОПОЛИТА БОРИСПІЛЬСЬКОГО І БРОВАРСЬКОГО АНТОНІЯ

ПАСХАЛЬНЕ ПОСЛАННЯ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІЙШОГО АНТОНІЯ МИТРОПОЛИТА БОРИСПІЛЬСЬКОГО І БРОВАРСЬКОГО АНТОНІЯВозлюблені у Господі всечесні пастирі, чесне у Христі чернецтво, боголюбиві миряни — брати й сестри!  Христос Воскрес!

Детальніше...

Остання у цьому році Літургію Передосвячених Дарів

Остання у цьому році Літургію Передосвячених Дарів 1 травня 2024 року, у Велику Середу, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Літургію Передосвячених Дарів та нагородження духовенства Київської єпархії у Пантелеймонівському жіночому монастирі у Феофанії. Богослужіння відбулось у головному соборі обителі.  

Детальніше...

Великий Четвер.

Великий Четвер.2 травня 2024 року, у Великий Четвер, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив вечірню з Божественною літургією святителя Василія Великого у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Богослужіння відбулось у храмі в імʼя преподобного Агапіта Печерського.

Детальніше...

Утреня з читанням 12-ти Страсних Євангелій у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Утреня з читанням 12-ти Страсних Євангелій у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.2 травня 2024 року, напередодні Великої П’ятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив утреню з читанням 12-ти Страсних Євангелій у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Сторінка 1 із 205