Новини єпархії

День Небесного покровителя Предстоятеля УПЦ

День Небесного покровителя Предстоятеля УПЦ25 червня 2022 року, у день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Митрополит Антоній проінформував ієрархів та Предстоятелів Помісних Церков про поточну церковну ситуацію в Бориспільській єпархії

Митрополит Антоній проінформував ієрархів та Предстоятелів Помісних Церков про поточну церковну ситуацію в Бориспільській єпархії 20-21 червня 2022 року Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній направив листи до Предстоятелів та ієрархів низки Помісних Православних Церков, де проінформував про останні події в Бориспільській єпархії та загалом в Україні.

Детальніше...

Керуючий єпархією відвідав Храм св. великомученика Георгія села Селище, Баришівського району

Керуючий єпархією відвідав Храм св. великомученика Георгія села Селище, Баришівського району19 червня, у Неділю 1-шу після Пятидесятниці, після Божественної літургії, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній відвідав Храм св. великомученика Георгія села Селище, Баришівського району, Бориспільської єпархії. 

Детальніше...

Неділя 1-ша після Пятидесятниці,

Неділя 1-ша після Пятидесятниці,19 червня, у Неділю 1-шу після Пятидесятниці, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, звершив Божественну Літургію в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль.

Детальніше...

Звернення Високопреосвященнійшого АНТОНІЯ, митрополита Бориспільського і Броварського до духовенства, чернецтва та всіх вірних чад Бориспільської єпархії Української Православної Церкви з нагоди початку посту на честь свв. первоверховних апп.Петра і Павла

Звернення Високопреосвященнійшого АНТОНІЯ, митрополита Бориспільського і Броварського до духовенства, чернецтва та всіх вірних чад Бориспільської єпархії Української Православної Церкви з нагоди початку посту на честь свв. первоверховних апп.Петра і ПавлаВозлюблені у Христі брати і сестри, вірні чада Бориспільської єпархії Української Православної Церкви!

Сердечно вітаю вас з початком посту на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

Детальніше...

Святкове богослужіння у Корецькому монастирі

Святкове богослужіння у Корецькому монастирі16 червня, в день вшанування ікони Пресвятої Богородиці «Споручниця грішних», у Свято-Троїцькому ставропігійному жіночому монастирі міста Корець Рівненської області була звершена святкова Божественна Літургія.

Детальніше...

ВIДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ Керуючого Бориспільською єпархією Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія до Президента України Зеленського В.О.

ВIДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ Керуючого Бориспільською єпархією Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія до Президента України Зеленського В.О.ВIДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

Керуючого Бориспільською єпархією Української Православної Церкви

митрополита Бориспільського і Броварського Антонія

до Президента України Зеленського В.О.

Детальніше...

Пам’ять преподобного Агапіта Печерського

 Пам’ять преподобного Агапіта Печерського14 червня 2022 року, у день пам’яті преподобного Агапіта Печерського, лікаря безмездного, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію та хресний хід у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

День Святого Духа. Випуск КДАіС.

День Святого Духа. Випуск КДАіС.13 червня 2022 року, у Понеділок Святого Духа, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію та урочистості з нагоди випуску у Київській духовній академії і семінарії.


Святкове богослужіння та вручення дипломів відбулось в академічному храмі КДАіС на честь Різдва Пресвятої Богородиці у Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

День Святої Трійці

День Святої Трійці12 червня, у день Святої Трійці, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, звершив Божественну Літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль.

Детальніше...

Сторінка 1 із 179

July 2022
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні новини