Новини єпархії

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Літургію Передосвячених Дарів у Покровському храмі села Поділля

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Літургію Передосвячених Дарів у Покровському храмі села Поділля14 квітня 2021 року у середу 5-ої седмиці Великого посту Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському храмі села Поділля. 

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив служіння утрені з читанням Великого Канону преподобного Андрія Критського

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив служіння утрені з читанням Великого Канону преподобного Андрія КритськогоУвечері, у середу п’ятої седмиці Великого посту, 14 квітня 2021 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була звершена утреня з читанням повного Великого Канону преподобного Андрія Критського. Богослужіння очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Детальніше...

Керуючий Бориспільською єпархією звершив чин Пасії з читанням акафісту Страстям Христовим

Керуючий Бориспільською єпархією звершив чин Пасії з читанням акафісту Страстям ХристовимУвечері, 11 квітня 2021 року, в кафедральному соборі на честь Покрову Богородиці м. Бориспіль, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Вечірню та Пасію з акафістом Страстям Христовим.

Детальніше...

Четверта неділя Великого посту, преподобного Іоанна Лествичника

Четверта неділя Великого посту, преподобного Іоанна Лествичника11 квітня 2021 року, в четверту неділю Великого посту, преподобного Іоанна Лествичника, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію у Покровському кафедральному cоборі м.Бориспіль.

Детальніше...

Благовіщення Пресвятої Богородиці

Благовіщення Пресвятої Богородиці7 квітня 2021 року, у день Благовіщення Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у домовому Свято-Троїцькому храмі при резиденції Предстоятеля у Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанії). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Детальніше...

Прес-конференція з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм

Прес-конференція з Керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм8 квітня 2021 року в Києво-Печерській Лаврі відбулася прес-конференція з Керуючим справами Української Православної Церкви митрополитом Бориспільським і Броварським Антонієм для центральних ЗМІ.

Детальніше...

Неділя третього тижня Великого посту, Хрестопоклонна

Неділя третього тижня Великого посту, Хрестопоклонна4 квітня 2021 року Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив Божественну літургію в столичному монастирі на честь святителів Кирила і Афанасія Олександрійських.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в Дальніх печерах Києво-Печерської Лаври3 квітня 2021 року, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в печерній церкві на честь прп. Феодосія Печерського (Дальні печери Києво-Печерської Лаври).

Детальніше...

У п’ятницю митрополит Антоній очолив служіння Божественної Літургії Передосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Бориспіль

У п’ятницю митрополит Антоній очолив служіння Божественної Літургії Передосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі м. БориспільУ п’ятницю, 2 квітня 2021 року керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі м. Бориспіль. 

Детальніше...

Керуючий Бориспільською єпархією звершив чин Пасії з читанням акафісту Страстям Христовим

Керуючий Бориспільською єпархією звершив чин Пасії з читанням акафісту Страстям Христовим28 березня 2021 року, в кафедральному соборі на честь Покрову Богородиці м. Бориспіль, Керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Вечірню та Пасію з акафістом Страстям Христовим.

Детальніше...

Сторінка 1 із 160

April 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Останні новини