Новини єпархії

День пам’яті святого Великомученика і цілителя Пантелеімона

День пам’яті святого Великомученика і цілителя Пантелеімона9 серпня 2020 року, в день пам’яті святого Великомученика і цілителя Пантелеімона, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Чумалівському жіночому монастирі.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив престольне свято в храмі на честь святих благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба міста Вишгород

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив престольне свято в храмі на честь святих благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба міста Вишгород6 серпня 2020 року, в день пам`яті святих страстотерпців Бориса і Гліба Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в храмі на честь святих благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба м. Вишгород.

Детальніше...

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському монастирі села Княжичі

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському монастирі села Княжичі5 серпня 2020 року, в свято Почаївської ікони Божої Матері керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну літургію в чоловічому Спасо-Преображенському монастирі села Княжичі Київської області.

Детальніше...

Неділя 8-ма після П'ятидесятниці, день пам’яті святого пророка Божого Іллі

Неділя 8-ма після П'ятидесятниці, день пам’яті святого пророка Божого Іллі2 серпня 2020 року, у Неділю 8-му після П'ятидесятниці, день пам’яті святого пророка Божого Іллі, Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

Детальніше...

День пам’яті преподобного Серафима Саровського

День пам’яті преподобного Серафима Саровського1 серпня 2020 року, в день пам’яті прп. Серафима Саровського Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у Феофанії. 

Детальніше...

День пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира

День пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира28 липня 2020 року, в день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, у Святому Хрещенні Василія, та з нагоди свята Хрещення Русі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Детальніше...

Неділя 7-ма після П'ятидесятниці

Неділя 7-ма після П'ятидесятниці26 липня 2020 року, в Неділю 7-му після П'ятидесятниці, День пам'яті шести Вселенських  соборів, керуючий справами Української Православної Церкви, митрополит Бориспільский і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію в кафедральному соборі на честь Покрову Богородиці міста Бориспіль.

Детальніше...

День пам’яті святої рівноапостольної великої княгині Ольги

День пам’яті святої рівноапостольної великої княгині Ольги24 липня 2020 року, у день пам’яті святої рівноапостольної великої княгині Ольги, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Свято-Ольгинському соборі на лівому березі Дніпра у Києві. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Детальніше...

День пам’яті преподобного Антонія Печерського, начальника усіх руських ченців

День пам’яті преподобного Антонія Печерського, начальника усіх руських ченців23 липня 2020 року, у день пам’яті преподобного Антонія Печерського, начальника усіх руських ченців, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Детальніше...

Бориспільська єпархія вітає свого правлячого архієрея з Днем тезоімеництва

Бориспільська єпархія вітає свого правлячого архієрея з Днем тезоімеництваДуховенство і вірні Бориспільської єпархії вітають свого архієрея Митрополита Бориспільського і Броварького Антонія з Днем тезоімеництва та бажають, щоб  молитвами преподобного Антонія Печерського Всеблагий Пастиреначальник Христос укріпив Його Високопреосвященство на шляху архіпастирського служіння Церкві Своїй, дарував мир душевний, тілесне здоров'я та спасіння душі!

Іс полла еті деспота, дорогий Владико!

З любов'ю у Христі,

духовенство та вірні Бориспільської єпархії

Детальніше...

Сторінка 1 із 148

August 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Останні новини