Новини єпархії

Неділя 15-та після П’ятидесятниці

Неділя 15-та після П’ятидесятниці17 вересня, у Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у храмі на честь святого Архістратига Божого Михаїла с. Лази Мукачівської єпархії.

Детальніше...

Неділя 14-ту після П‘ятидесятниц

Неділя 14-ту після П‘ятидесятниц10 вересня, у неділю 14-ту після П‘ятидесятниці, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Кафедральному Соборі Почаївської ікони Божої Матері м. Мукачево.

Детальніше...

Неділя 13- ту після П’ятидесятниці

Неділя 13- ту після  П’ятидесятниці3 вересня 2023  року , в Неділю 13- ту після  П’ятидесятниці Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію, та освячення престолу в храмі на честь преп. Іова Угольського в с. Мала Уголька.

Детальніше...

Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці

Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці28 серпня 2023 року, у свято Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Неділю 12-та після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Феодосія, ігумена Печерського

Неділю 12-та після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Феодосія, ігумена Печерського27 серпня 2023 року, у Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті преподобного Феодосія, ігумена Печерського, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Неділя 11-та після П’ятидесятниці

Неділя 11-та після П’ятидесятниці20 серпня, у Неділю 11-ту після П’ятидесятниці, Керуючий митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, звершив Божественну Літургію в Свято-Покровському кафедральному соборі міста Бориспіль.

Детальніше...

Преображення Господнє

Преображення Господнє19 серпня, в день свята Преображення Господнього, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Керуючий справами УПЦ, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив Божественну Літургію у Свято-Преображенському храмі, що в Соломянському районі Києва.

Детальніше...

Українська Православна Церква відзначила девʼяту річницю інтронізації Блаженнішого Митрополита Онуфрія

Українська Православна Церква відзначила девʼяту річницю інтронізації Блаженнішого Митрополита Онуфрія 17 серпня 2023 року у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулось урочисте богослужіння з нагоди дня інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Детальніше...

Свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього

 Свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього14 серпня 2023 року, у свято Винесення Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього та день пам’яті святих мучеників Маккавеїв, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Неділя 10-ту після П’ятидесятниці

Неділя 10-ту після П’ятидесятниці13 серпня 2023 року, у Неділю 10-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Детальніше...

Сторінка 1 із 196