Березань прощалася із двома захисниками України.

Березань прощалася із двома захисниками України. 6 січня 2023 року звершено поховання двох воїнів захисників Вітчизни  – Віталія Кишка та Руслана Гненного.

29 грудня 2022 року, виконуючи бойове завдання поблизу населеного пункту Кузьмине Луганської області, наші земляки героїчно загинули. Гненний Руслан Валерійович – розвідник-кулеметник, 1981 року народження. Кишко Віталій Олександрович – розвідник-сапер, 1973 року народження.

Богослужіня на Жовтневому кладовищі міста очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні настоятеля Свято-Софроніївського храму міста протоієрея Олександра Клименка, настоятеля Архангело-Михайлівського храму міста протоієрея Сергія Тарана, настоятеля Свято-Успенського храму міста ієрея Андрія Борбіча та ієродиякона Никона (Згурського).

Березань прощалася із двома захисниками України. Березань прощалася із двома захисниками України. Березань прощалася із двома захисниками України.