ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.

ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.6 серпня 2022 року, у день пам’яті святих благовірних князів і страстотерпців Бориса і Гліба , в Борисо-Глібськом храмі м.Переяслав відбулася святкова Божественна Літургія з нагоди престольного свята.

Очолив богослужіння благочинний першого  Переяслав-Хмельницького  благочиння архімандрит Ніл (Семенець)  у співслужінні благочинного другог Переяслав-Хмельницького благочиння  протоієрея Геннадія Спатарь , духовенства  Переяславських  благочинь та гостей у священному сані.

За богослужінням була піднесена молитва за припинення війни та мир в Україні.

Після Літургії був звершений хресний хід довкола храму, а духовенство окропило віруючих святою водою.

В кінці богослужіння до духовенства та парафіян зі словом подяки звернувся архімандрит Ніл.

ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.