МОРОЗІВКА. Священики Баришівського благочиння спільно звершили літургію Передосвячених Дарів (+відео)Вже кілька років поспіль в Бориспільській єпархії існує традиція - збиратися священикам певного церковного округу в одному храмі на спільне богослужіння. В такий спосіб настоятелі храмів доводять, що на справді їх усіх єднає Христос біля спільної Чаші. Адже і пророк Давид виголошує: " Я то добре і як то гарно, коли брати живуть у згоді". (Пс. 132)

30 березня 2018 року в Успенській церкві с. Морозівка з благословіння високопреосвященнійшого Антонія митрополита Бориспільського і Броварського, священики Баришівського благочиння зібралися на спільне богослужіння. Літургію Передосвячених Дарів очолив благочинний церков Баришівського церковного округу протоієрей Любомир Біляк. Разом з місцевими хористами співав хор Баришівської Успенської церкви. Отець-благочинний звернувся до присутніх з повчальним словом, акцентуючи увагу на побожному житті святого Олексія чоловіка Божого. Наостанок настоятель Морозівського Успенського храму протоієрей Миколай Брега подякував священикам за можливість спільно помолитися біля святого престолу.

March 2024