Заходи до Дня захисту дітей на Спасо- Преображенській парафії села Коржі.

Заходи до Дня захисту дітей на Спасо- Преображенській парафії села Коржі. 28 травня 2023 року у день пам'яті святих отців І Вселенського собору у Спасо-Преображенському храмі села Коржі була звершена Божественна Літургія під час, якої підносилися особливі молитви за Україну, владу та військо, які боронять нашу державу від російської агресії.

До міжнародного Дня захисту дітей, по закінчені богослужіння  був звершений молебень за дітей та відбулась фотовиставка недільної школи.

В  кінці, священник благословив дітей та вручив невеличкі подарунки.

Заходи до Дня захисту дітей на Спасо- Преображенській парафії села Коржі. Заходи до Дня захисту дітей на Спасо- Преображенській парафії села Коржі. Заходи до Дня захисту дітей на Спасо- Преображенській парафії села Коржі.