Відбулися збори духовенства Березанського благочиння.

Відбулися збори духовенства Березанського благочиння.16 лютого 2023 року на післясвято Срітення Господнього та день пам'яті святителя Ігнатія Маріупольського в Архангело-Михайлівському храмі міста Березані була звершена соборна Божественна Літургія.

Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника благочиння протоієрея Анатолія Левицького, настоятеля храму протоієрея Сергія Тарана та духовенства  благочиння.

За Літургією особливо молилися за позбавлення від ворога, за мир в Україні та українське військо.

Після читання Слова Божого проповідь виголосив настоятель храму Різдва Іоанна Предтечі села Лехнівки протоієрей Анатолій Левицький.

Після Літургії отець Назарій звернувся до присутніх зі словом, в якому акцентував увагу на зустрічі людської душі з Богом в контексті Срітення Господнього.

Після богослужіння пройшли збори духовенства Березанського благочиння.

У ході зібрання духовенство обговорило ряд питань допомоги парафій ЗСУ та вимушеним переселенцям.

Також були розглянуті богослужбові плани на період Великого посту.

Відбулися збори духовенства Березанського благочиння.Відбулися збори духовенства Березанського благочиння.Відбулися збори духовенства Березанського благочиння.Відбулися збори духовенства Березанського благочиння.Відбулися збори духовенства Березанського благочиння.

March 2024