Відбувся Різдвяний фестиваль дитячих Недільних шкіл Березанського благочиння.

Відбувся Різдвяний фестиваль дитячих Недільних шкіл Березанського благочиння.  08 січня 2023 року з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, вже втретє у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані відбувся Різдвяний фестиваль дитячих Недільних шкіл Березанського благочиння.

На початку до присутніх зі словом привітання звернувся благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

У заході взяли участь вихованці Недільної школи Свято-Благовіщенського храму міста Березані (настоятель - архімандрит Назарій (Омеляненко), керівник - Ольга Ганжа), малі парафіяни Свято-Софроніївського храму міста Березані (настоятель - протоієрей Олександр Клименко, керівник - Ольга Чубенко), вихованці Недільної школи "Фавор", що діє при Спасо-Преображенському храмі села Коржі (настоятель - протоієрей Миколай Борисюк, керівник - Ольга Борисюк), дитячий колектив "Проліски" з Коржів (керівник - Оксана Чава), юні парафіяни храму Різдва Іоанна Предтечі села Лехнівки (настоятель - протоієрей Анатолій Левицький), діти Свято-Успенського храму міста Березані (настоятель - ієрей Андрій Борбіч), вихованці Недільної школи Архангело-Михайлівського храму міста Березані (настоятель - протоієрей Сергій Таран, керівник - Світлана Мельник).

Відбувся Різдвяний фестиваль дитячих Недільних шкіл Березанського благочиння.  Відбувся Різдвяний фестиваль дитячих Недільних шкіл Березанського благочиння.  Відбувся Різдвяний фестиваль дитячих Недільних шкіл Березанського благочиння.  Відбувся Різдвяний фестиваль дитячих Недільних шкіл Березанського благочиння.  Відбувся Різдвяний фестиваль дитячих Недільних шкіл Березанського благочиння.

March 2024