ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.

ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.15 травня  2022 року у храмі святих благовірних страстотерпців Бориса та Гліба міста Переяслава відбулася Божественна літургія з нагоди престольного свята.

Очолив богослужіння благочинний першого Переяслав-Хмельницького благочиння архімандрит Ніл (Семенець) у співслужінні духовенства храму. Після богослужіння відбувся хресний хід та освячення води.

Накінець архімандрит Ніл  побажав прихожанам мати віру як у розслабленого біля овечої купелі, та бути вірним Господу та Церкві Христовій.

ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.ПЕРЕЯСЛАВ. Престольне свято Борисо-Глібського храму.