Настоятель і парафіяни Свято-Благовіщенського храму Березані передали продукти для тероборони.01 травня цього року настоятель Свято-Благовіщенського храму міста Березані архімандрит Назарій (Омеляненко), ієродиякон Никон (Згурський) разом із парафіянами передали зібрані продукти харчування для місцевої тероборони.

Настоятель і парафіяни Свято-Благовіщенського храму Березані передали продукти для тероборони.Настоятель і парафіяни Свято-Благовіщенського храму Березані передали продукти для тероборони.Настоятель і парафіяни Свято-Благовіщенського храму Березані передали продукти для тероборони.Настоятель і парафіяни Свято-Благовіщенського храму Березані передали продукти для тероборони.