КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”16 січня 2022 року в Коржівському БК зібралася коржівська громада та гості села на Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”.

З вітальним словом до всіх звернувся благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко), який розповів про сутність Різдвяних свят. Також свої вітання висловив староста села Коротич О.М. та голова відділу у справах сім’ї Бориспільської єпархії протоієрей Іван Омельчук.

На святі виступали учні Недільної школи "Фавор" Спасо-Преображенського храму села Коржі під керівництвом Оксани Чави; учасники  дитячого ансамблю ” Проліски” під керівництвом Оксани Чави; молодіжний хор Баришівського благочиння під керівництвом протоієрея Івана Омельчука; хор храму Рівноапостольного князя Володимира села Дернівка під керівництвом Юлії Прокопенко; хор Благовіщенського храму м.Березань під керівництвом Ольги Ганжі, творчий ансамбль с.Коржі "Коржівчанка" під керівництвом Оксани Симоненко.

Після виступів зі словом подяки звернувся настоятель Спасо-Преображенської парафії с.Коржі, протоієрей Миколай Борисюк. Священник висловив вдячність всім учасникам та запропонував всім разом заспівати колядку " Нова радість стала"

Христос рождається! Славімо Його!

КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У сільському будинку культури відбувся Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”

March 2024