Священники передали паски для пацієнтів Територіального Центру соціального обслуговуванняПеред Великодним днем відвідали будинок престарілих (сьогодні реабілітаційний центр за доглядом людей похилого віку) в селі  Перемога  Баришівської ОТГ і освятити паски, які  надав  до цієї соціальної установи благодійний  фонд "Покров". Частину пасок  закупила Свято-Успенська  парафія смт Баришівка.

Освячення пасок звершили благочинний Баришівського округу протоїєрей Любомир Біляк і настоятель Свято-Троїцької парафії села Пасічна протоієрей Іоанн Омельчук.