До свята Великодня священники Бориспільської єпархії відвідують будинки престарілих з благодійною провізією28 квітня 2021 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського та Броварського настоятель храму на честь свв. Бориса і  Гліба м. Переяслав ієромонах Феодовій (Вишаровський) разом із настоятелем храму на честь Різдва Божої Матері с. Велика Каратуль протоієреєм Олегом Колосом відвідали "Ценр надання соціальної допомоги та соціальної інтеграції" у місті Переяслав, та передали підопічним центру пасхальні подарунки від Бориспільської єпархії та Міжнародного благодійного фонду Вадима Новинського на честь Покрова Пресвятої Богородиці.

29-го квітня 2021 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського та Броварського настоятель храму святих Косми та Даміана у смт. Димер Першого Вишгородського благочиння протоієрей Іоанн Образ разом із прихожанами відвідав Вишгородський районний територіальний центр соціального обслуговування, стаціонарне відділення постійного проживання, що розташоване в смт. Димер.

Священник привітав із прийдешнім Праздником Прадзників Воскресінням Христовим та вручив пасхальні подарунки людям похилого віку, які були надані Бориспільської єпархією та Міжнародним благодійним фондом Вадима Новинського в честь Покрова Пресвятої Богородиці.

30 квітня 2021 року перед Великоднем настоятель Архангело-Михайлівського храму протоієрей Сергій Таран та настоятель Свято-Успенського храму міста Березані відвідали міський будинок пристарілих.

Духовенство міста постійно опікується даним закладом і зустрічі для молитви та спілкування проводяться регулярно. Священики поспілкувалися із людьми похилого віку та персоналом закладу. До дня Світлого Христового воскресіння священнослужителі вручили пасхальні подарунки.

За благословенням Високопреосвященiйшого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського до будинку для  похiлих людей з села Ревне Другого Бориспольского благочиння було передано пасхальні гостинці та овочі до Свiтлого свята Пасхи Христової.

Мешканці будинку висловлюють подяку владиці та благочинному архімандриту Феогносту за надану увагу та Пасхальне благословення.

З благодійною провізією настоятель Свято-Успенської парафії с. Фарбоване священник Євгеній Зотов відвідав будинок літніх людей "Доглянута старість" с. Капустянці Яготинського благочиння.

Гуманітарну допомогу від Києво-Печерської Лаври, для будинків пристарілих Згуровського благочинні у вигляді 1500 кг овочів (цибуля, морква, капуста), організував доставку помічник благочинного з соціального служіння ієрей Артемій Гайбарян, настоятель храму на честь святителя Миколая Чудотворця села Войтове, в якому знаходиться будинок пристарілих, а так само в Стар будинок села Турівка, яким опікується настоятель храму на честь всіх святих ієрей Петро Нагайчук.