ОСЕЩИНА. Свято Богоявлення. Хрещення Господнє.

ОСЕЩИНА. Свято Богоявлення. Хрещення Господнє.Парафія на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с.Осещина другого Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ, як завжди урочисто зустріла Велике свято – Богоявлення, або ж Хрещення Господня.

Богослужіння до Свята почались звершуватись ще з вечора 17 січня у канун Навечіря Богоявлення і закінчились 19 січня Божественною Літургією та Хресною ходою на місцевий «Йордан» – канал від Дніпровського водосховища, де було звершено Велике освячення води , на березі річки було прорублено велику лунку, поставлено Хрест із льоду.

Усі Божі Служби звершив настоятель храму протоієрей Олександр Стасів у співслужінні з ієреєм Вячеславом Стеценко та дияконом храму Володимиром Іванченко.

Після освячення води на березі, усі бажаючи зайшли у воду та з молитвою заринулись тричі на згадку тих далекий священних подій, які сталися у цей день на справжньому Йордані, де прийняв Хрещення наш Господь Ісус Христос , де було Богоявлення.