БОРИСПІЛЬ. У Недільних школах храму Нерукотворного образа та храму Пророка Іллі пройшло онлайн-заняття5 липня 2020 р. в Неділю 4-ту після Трійці за ініціативи викладачів та вихованців Недільних шкіл храму Нерукотворного образа та храму Пророка Іллі м. Бориспіль продовжилися уроки Слова Божого.

Через продовження карантину та не можливість зустрічей, заняття пройшли у вигляді онлайн конференції. Діти розповіли, як карантин вплинув на їхнє духовне життя та поділилися своїми враженнями про ситуацію, яка відбувається у світі.

Онлайн уроки проводитимуться кожної неділі до кінця карантину.

БОРИСПІЛЬ. У Недільних школах храму Нерукотворного образа та храму Пророка Іллі пройшло онлайн-заняттяБОРИСПІЛЬ. У Недільних школах храму Нерукотворного образа та храму Пророка Іллі пройшло онлайн-заняттяБОРИСПІЛЬ. У Недільних школах храму Нерукотворного образа та храму Пророка Іллі пройшло онлайн-заняттяБОРИСПІЛЬ. У Недільних школах храму Нерукотворного образа та храму Пророка Іллі пройшло онлайн-заняття