КАТЮЖАНКА. Священники відвідали ветерана війни

КАТЮЖАНКА. Священники відвідали ветерана війни9 травня, 2020 року - 75-та річниця Великої Перемоги. В цей день в храмі на честь архістратига Божого Михаїла села Катюжанка Вишгородського району відбулась заупокійна молитва за всіх загиблих воїнів. Також в цей день духовенство храму по благословенню Високопреосвященнішого Митрополита Антонія привітало ветерана, жителя села, Кудрявцева Олександра Ігнатійовича з Днем Перемоги, передавши подарунки від правлячого архієрея, а також від храму.

Священники побажали ветерану довгих років життя, міцного здоров'я та подовше залишатися в відмінному настрої в якому він зустрічає 75-ту річницю Перемоги. Олександр Ігнатієвич поділився спогадами про ті страшні часи та висловив сподівання, що така страшна війна більше ніколи не повториться.