Відбувся перший фестиваль колядок дитячих Воскресних шкіл парафій Березанського благочиння12 січня цього року в Неділю після Різдва Христового, святих богоотців, у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані відбувся перший фестиваль колядок дитячих Воскресних шкіл парафій Березанського благочиння.

На початку заходу всі присутні разом заспівали тропар та кондак свята Різдва Христового. Після цього до присутніх звернувся благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко), котрий привітав присутніх зі Святками. У фестивалі взяли участь вихованці Воскресних шкіл Свято-Благовіщенського та Свято-Михайлівського храмів міста Березані, Свято-Димитрівського храму села Садове, та діти-парафіяни храму Різдва Іоанна Предтечі села Лехнівка. Наостанок, малеча отримала солодкі подарунки.