КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”

КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”12 січня в Коржівському БК зібралася коржівська громада та гості села на Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”. З вітальним словом до громади звернулися виконуючий обов’язки старости села Коржі Науменко В.І., благочинний Березанського округу, архімандрит Назарій (Омеляненко), голова відділу у справах сім’ї Бориспільської єпархії протоієрей Іван Омельчук, настоятель Спасо-Преображенського храму с.Коржі, протоієрей Миколай Борисюк.

На святі виступали учасники дитячого ансамблю ” Проліски”(керівник Чава О.О.); учні Коржівської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Крамаренко Крістіна, Костенко Діма, Семченко Олександра, Горкавенко Анастасія, Шамшур Олена, Скибенко Мирослава; ансамбль ” Коржівчанка” Коржівського БК; учні Недільної школи Спасо-Преображенського храму села Коржі; Недільна школа та молодіжний хор Свято-Троїцької парафії села Пасічна; хор храму Рівноапостольного князя Володимира села Дернівка; бандуристка, студентка Київського інституту музики імені Р. Глієра – Івасенко Іванна та Прокопенко Арсеній; працівники культури Коржівського БК та бібліотеки.

КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”КОРЖІ. У селі пройшов Різвяний концерт “Христос рождається – славіте!”