ОСЕЩИНА. Свято на честь Святителя Миколая Чудотворця

ОСЕЩИНА. Свято на честь Святителя Миколая ЧудотворцяСьогодні увесь православний світ звершує Богослужіння і прославляє дивного чудотворця і угодника Божого Святителя Миколая.

Як відомо з давних давен, особливо чекають це свято ті, хто вірить у чудо! І не обов’язково це – діти… багато дорослих вірить у силу молитов до цього Божого Угодника і теж чекає на чудову його допомогу!

Сьогодні у нашому храмі на честь Святителя Спиридона Чудотворця с. Осещина 2-го Вишгородського благочиння Бориспільської єпархії УПЦ, було звершено Божественну Літургію настоятелем храму протоієреєм Олександром Стасівим, з ним співслужили ієрей В’ячеслав Стеценко і диякон Володимир Іванченко.

До тридцяти діточок, у цей день прийнялі святе Причастя. А після Богослужіння, протоієрей Олександр щиро поздоровив діточок із святом, розповів їм про поміч Чудотворця Миколая у самих , здавалося б , безвихідних ситуаціях…