Рукоположено священника для Яготинського благочиння

Рукоположено священника для Яготинського благочиння8 грудня 2019 року, у Неділю 25-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті священномученика Климента Римського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської митрополії, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобного Федора Освяченого в столиці.

Під час літургії з благословення правлячого архієрея Бориспільської єпархії митрополита Бориспільського і Броварського Антонія єпископ Діонісій рукоположив у ієрейський сан клірика Бориспільської єпархії диякона Євгенія Зотова.

Отець Євгеній проходитиме служіння в Яготинському благочинні Бориспільської єпархії.

Щиро вітаємо отця Євгенія з хіротонією! Нехай Господь Своєю благодаттю надихає та допомагає Вам у священицькому служінні! Аксіос!