КОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочиння

КОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочиння24 червня 2019 року в перший день Петрового посту і день пам’яті святих апостолів Варфоломея й Варнави та ікони Божої Матері “Достойно є” духовенство Березанського благочиння соборно звершило Божественну Літургію у Спасо-Преображенському храмі села Коржі.

Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника благочиння протоієрея Анатолія Левицького, голови єпархіального архітектурного відділу протоієрея Василія Бринзея та духовенства Березанського благочиння.

Після читання Євангельського уривку проповідь виголосив настоятель Свято-Покровського храму села Борщів ієрей Борис Коляда. Отець Борис розповів про історію ікони Божої Матері “Достойно є” та нагадав про особливе заступництво Пречистої за рід людський.

За богослужінням була піднесена молитва за церковну єдність та за мир у нашій Вітчизні.

Після Літургії до віруючих звернувся архімандрит Назарій, привітавши із початком Апостольського посту та розповів про основні задачі християнина під час постування.

По завершенні богослужіння відбулися збори духовенства Березанського благочиння. Благочинний довів до відома духовенства рішення єпархіальної ради про діяльність єпархіальних відділів. Голова єпархіального архітектурного відділу протоієрей Василій Бринзей розповів про діяльність відділу та окреслив напрямки його роботи у найближчому майбутньому. Також розглядалися питання по роботі із молоддю на парафіях та організації приходських воскресних шкіл.

КОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочинняКОРЖІ. Відбулися збори духовенства Березанського благочиння

March 2024