ПЛОСКЕ. Священик помолився разом із випускниками про Боже благословення на майбутнє самостійне життя23 червня 2019 року в неділю всіх Святих в селі Плоске, після Божественної літургії настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Миколай Сидоренко відслужив подячний молебень з проханням Божого благословення на майбутнє самостійне життя випускникам школи.

Після закінчення молебню настоятель звернувся до дітей з повчальним словом про те, що із дорослим життям розпочнуться і дорослі проблеми, у вирішенні котрих потрібно керуватися не власними амбіціями , а Господніми заповідями. Отець Миколай окропив учнів святою водою та в знак благословення кожного благословив іконою Пресвятої Богородиці.

ПЛОСКЕ. Священик помолився разом із випускниками про Боже благословення на майбутнє самостійне життяПЛОСКЕ. Священик помолився разом із випускниками про Боже благословення на майбутнє самостійне життяПЛОСКЕ. Священик помолився разом із випускниками про Боже благословення на майбутнє самостійне життя