ЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія Паламарюка

ЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія Паламарюка2 травня 2019 року, у Світлий Четвер, Божественну Літургію у храмі на честь святого благовірного князя Олександра Невського села Ярешок звершив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духовенства Березанського, Баришівського та Згурівського благочинь.

Після Євангельського читання отець-благочинний виголосив проповідь, у якій розповів про значення воскресіння Христового у перемозі над смертю. Після Літургії було звершено відспівування пасхальним чином новопреставленного настоятеля храму протоієрея Андрія Паламарюка.

З благословення митпрополита Бориспільського і Броварського Антонія відспівування очолив вікарій Бориспільської єпархії єпископ Згурівський Амвросій у співслужінні благочинного Баришівського округу протоієрея Любомира Біляка, архімандрита Назарія та численного духовенства. Перед похороном владика висловив співчуття рідним та прихожанам спочилого та призвав до посиленої заупокійної молитви. Відспівування на Світлому тижні має особливо святковий характер. Після богослужіння гроб із тілом покійного священика був обнесений довкола храму під спів “Помощник и Покровитель…”. Похоронили спочилого на сільському цвинтарі поряд із могилами батьків.

ЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія ПаламарюкаЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія ПаламарюкаЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія ПаламарюкаЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія ПаламарюкаЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія ПаламарюкаЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія ПаламарюкаЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія ПаламарюкаЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія ПаламарюкаЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія ПаламарюкаЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія ПаламарюкаЯРЕШКИ. Звершено відспівування протоієрея Андрія Паламарюка