Помер священик Березанського благочиння протоієрей Андрій Паламарюк

30 квітня 2019 року на 48-му році життя раптово помер настоятель храму на честь благовірного князя Олександра Невського села Ярешки Березанського благочиння протоієрей Андрій Паламарюк.

Народився отець Андрій 6 квітня 1972 року в м.Ченівці. У 1987 році він закінчив середню школу №15 м.Чернівці, у 1990 році СПТУ м. Чернівці, а у 2007 році батюшка здобув вищу освіту у  Чернівецькому Православному Богословському інституті.

У Одеській духовній семінарії та Київській духовній академії батюшка отримав духовну освіту. З 20 вересня 2004 року священик став настоятелем храму на честь Олександра Невського в с.Ярешки, в якому і служив до сьогоднішнього дня.

З0 квітня цього року ввечері тіло протоієрея Андрія Паламарюка було доставлено у Олександро-Невський храм Ярешок. Благочинний Березанського округу архімандрит Назарій звершив заупокійну літію за спочилим, після чого духовенство розпочало читання Святого Євангелія над тілом новопреставленного. 1 травня о 17.00 звершено уставне вечірнє богослужіння. 02 травня о 08.30 часи, Божественна Літургія та чинопослідування похорону очолить вікарій Бориспільської єпархії, єпископ Згурівський Амвросій.