ПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ. Недільна школа відсвяткувала Пасху

ПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ. Недільна школа відсвяткувала Пасху28 квітня 2019 року, в день Світлого Христового Воскресіння, в храмі святих апостолів Петра і Павла с. Петропавлівське другого Бориспільського благочиння відбувся святковий концерт вихованців недільної школи. Малеча приготувала виставу присвячену дню Святої Пасхи. Розповіли цікаві вірші та заспівали деякі пасхальні піснепіви.

По закінченню виступу настоятель храму Протоієрей Василій Бринзей, подякував дітям та батькам за підготовлену виставу та вручив святкові подарунки.

ПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ. Недільна школа відсвяткувала ПасхуПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ. Недільна школа відсвяткувала ПасхуПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ. Недільна школа відсвяткувала ПасхуПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ. Недільна школа відсвяткувала ПасхуПЕТРОПАВЛІВСЬКЕ. Недільна школа відсвяткувала Пасху