ДІВИЧКИ. Відбулася зустріч духовенства із керівництвом Дівичківської територіальної громади1 березня 2019 року у приміщенні Дівичанської сільської ради с.Дівички Переяслав-Хмельницького району відбулася зустріч голови Дівичанської територіальної громади Девко Т. П. з духовенством парафій Бориспільської єпархії УПЦ, які діють на території Дівичанської територіальної громади.

Зі сторони влади у зустрічі взяли участь: Голова Дівицької територіальної громади Девко Т.П., заступник голови Дівичанської територіальної громади Андрієвський В.Г., секретар Дівичанської територіальної громади - Степова Н. О., спеціаліст з культурно-освітньої роботи Курик С.І., головний спеціаліст відділу житлових субсидій та виплати соціальних допомог - Миргород С. В.

Духовенство представляли: благочинний Першого Переяслав-Хмельницького благочинія Бориспільської єпархії архімандрит Ніл (Семенець), настоятель парафії Св.Архистратига Михаїла с.Єрківці прот. Леонід Смаглюк, настоятель парафії Св.Миколая с.Стовпяги прот.Сергій Краткий,  настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці с.Ковалин ієр.Вячеслав Семенюк, настоятель Хресто-Воздвиженської парафії ієрей Дмитро Бойчура.

Під час зустрічі були обговорені питання стосовно релігійної ситуації приходів УПЦ на території Дівичанської територіальної громади та Переяслав-Хмельницького району.

Присутні були проінформовані про проведення парафіяльними громадами сіл Дівички, Стовпяги, Ковалин, Єрківці парафіяльних зборів стосовно питання підтвердження вірності канонічній Українській Православній Церкві, під омофором її предстоятеля Блаженнійшого митрополита Онуфрія (Березовського).

Було досягнуто домовленості про те, що всі спірні питання, котрі виникають у релігійній сфері між парафіями УПЦ та жителями територіальної громади будуть вирішуватись у правовому полі законів Україні.

Головою територіальної громади Девко Т.П. було запропоновано духовенству приймати більш активну участь у громацькому житті та духовному вихованні молоді через Церковні парафіяльні школи.

Після зустрічі священнослужителі відвідали Хресто-Воздвиженську парафію с.Дівички та відслужили заупокійну літію по спочилому настоятелю  та будівничому Хресто-Воздвиженського храму прот. Володимиру Бойчурі.

ДІВИЧКИ. Відбулася зустріч духовенства із керівництвом Дівичківської територіальної громадиДІВИЧКИ. Відбулася зустріч духовенства із керівництвом Дівичківської територіальної громади

March 2024