Парафії Української Православної Церкви в Броварах залишаться вірними канонічній Церкві, – благочиннийБлагочинний Першого Броварського округу протоієрей Олександр Левчук заявив місцевим ЗМІ, що парафії благочиння не переходитимуть у новостворену ПЦУ.

Протоієрей Олександр Левчук, настоятель храму Петра і Павла, благочинний Першого Броварського округу зазначив, що він і його парафія залишаться в лоні тисячолітньої канонічної Церкви.

За словами отця Олександра, якщо хтось із священнослужителів благочиння прийме рішення перейти в нову церковну структуру, він не створюватиме перешкод, проте відстоюватиме парафії від спроб захоплення.

Таку ж думку висловив настоятель храму святого великомученика Димитрія Солунського на Торгмаші протоієрей Олександр Степанюк. Він пояснив, що громада не переходитиме до ПЦУ, адже парафіяни самі обирали, який храм їм відвідувати.