Відбулися збори духовенства Згурівського благочиння

Відбулися збори духовенства Згурівського благочиння24 грудня 2018 року у селі Стара Оржиця Згурівського району духовенство разом із благочинним та духівником був відслужений молебень з читанням акафіста до св. Вмчц . Варвари. Молебень очолив благочинний Згурівського округу протоієрей Василій (Прохорець),  у співслужинні духівника прот.Василія ( Богодєєва) та духовенства благочиння.

По прочитанню акафіста духівник зачитав проповідь про мир та любов до ближніх, закликав у дні Різдвяного посту особливо до покаяння, та молитв за всіх православних віруючих, щоб твердо стояти у вірі Христовій до кінця життя, та дотримуватися усіх канонів Церкви. Була прочитана молитва за єдність народів та Христової Церкви. Після чого була проведена ісповідь духовенства.
По завершенні ісповіді відбулися збори духовенства Згурівського благочиння. Благочинний доніс до відома священнослужителів, інформацію відносно Священного Синоду УПЦ від  17 грудня цього року, були прослухані звіти по благочинню, та розглядалися питання священнослужителів. По закінченню зборів благочинний привітав духовенство з наступаючими Різдвяними та Новорічними святами, та побажав усім терпіння, бути ревностними до своєї віри, молитвенного настрою та зберігати любов між собою та вірними чадами, і щоб Господь послав усім здоров'я, терпіння і незбагненої радості у новому році.

March 2024