КРАСНЕ. Священик організував для дітей парафії свято святого Миколая

КРАСНЕ. Священик організував для дітей парафії свято святого Миколая15 грудня 2018 року у селі Красному Згурівського благочиння відбулись святкові заходи приурочені до дня святого Миколая. Клірик місцевого храму отець Іоанн Антал організував свято, де діти могли покататись на ковзанах, поводити хороводи навколо ялинки, а також зануриться в майбутню атмосферу Різдвяного дійства. За допомогою дітей недільної школи був зроблений Вертеп-хатинка. Діти виступили з концертною програмою. Після завершення свята всі діти отримали подарунки.

КРАСНЕ. Священик організував для дітей парафії свято святого МиколаяКРАСНЕ. Священик організував для дітей парафії свято святого МиколаяКРАСНЕ. Священик організував для дітей парафії свято святого Миколая  КРАСНЕ. Священик організував для дітей парафії свято святого Миколая