ОСЕЩИНО. Недільна школа готується до свята Святої Трійці

ОСЕЩИНО. Недільна школа готується до свята Святої ТрійціПідготовка до Святої Трійці у Храмі на честь Святителя Спиридона Єпископа Триміфунтського Чудотворця с. Осещина 2-го Вишгородського благочиння Бориспільської Єпархії УПЦ.

Сьогодні дітвора Недільної школи нашого храму старанно готовилася до свята Трійці. Творчий урок, майстер – клас з виготовлення м’якої іграшки проводила раба Божа Катерина, яка не так давно мешкає у с. Осещина і люб’язно запропонувала свою участь у проведені уроків недільної школи.

З давніх часів зберігається звичай на свято П’ятидесятниці прикрашати храми і житла зеленню (гілками дерев), рослинами та квітами. Цього звичаю дотримуються ще з часів старозавітної Церкви на свято П’ятидесятниці (Лев. 23,10-17; Числ. 28,26). Очевидно, так була прибрана і Сіонська горниця, де Дух Святий у день П’ятидесятниці зійшов на апостолів.

З того часу за звичаєм апостолів і християни прикрашають храми та будинки зеленими гілками і квітами.

Разом з тим, дерева та квіти природи, що вічно оновлюється, вказують на таємниче оновлення душ віруючих силою Святого Духа та послуговують нагадуванням і закликом до духовного оновлення й до життя у Христі, Господа і Спасителя нашого.

От і наші учні недільної школи, дякуючи своїй талановитій вчителькі Катерині, виготовили іграшкові зелені деревця , що нагадують усім нам той самий Мамврійський дуб, під яким патріарх Авраам удостоївся прийняти Триєдиного Бога під виглядом трьох мандрівників (Бут. 18:1).

March 2024