ЗГУРІВКА. Відбулася сповідь і спільне служіння духовенства Згурівського благочинняУ середу, 28 березня 2018 року, з благословення керуючого Бориспільської єпархії, Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Бориспільського і Броварського, у храмі на честь Преображення Господнього смт. Згурівка було звершено Літургію Передосвячених Дарів та сповідь духовенства Згурівка благочиння.

Перед Богослужінням сповідь духовенства провів духівник Згурівського благочиння протоієрей Василій Богодєєв, який промовив повчальне слово про молитву та покаяння.

Божественну літургію у співслужінні духовенства Згурівського благочиння очолив благочинний протоієрей Василій Прохорець. Під час Літургії усі  разом молилися за мир та спокій в Україні.

По завершенню Літургії отець благочинний всіх священнослужителів та присутніх прихожан привітав з прийняттям Святих Христових Таїнств та сповіді. Після богослужіння відбулася братська трапеза духовенства, під час якої обговорювалися питання парафіяльного життя.